POSAO
Prilika za posao u Sloveniji
Manager.ba Regija 23 ožujka, 2018

FMC d.o.o. - Sistemski integrator je specijaliziran za razvoj, integraciju, podršku i održavanje IT tehnologija. Prvenstveno služi malim i srednjim poslovnim subjektima i organizacijama javne uprave, a trenutačno proširuje i svoje usluge na tržište velikih poduzeća. Pruža sveobuhvatna rješenja, od planiranja do implementacije. S novim uslugama, kao što su virtualizacija, arhiviranje, konsolidacija, sigurnost podataka i sistemska podrška, ono nudi sveobuhvatna rješenja za poslovne subjekte. Jedan od ciljeva FMC-a je postati najbolji izbor za dugoročna partnerstva.

OPIS RADNOG MJESTA

Opis zadataka i odgovornosti:

  • Rad na izvođenju projekata koji se odnose na implementaciju i održavanje telekomunikacijskih transportnih i komunikacijskih mreža s naglaskom na integraciji i informacijskoj sigurnosti;
  • Projektiranje i izvođenje usluga implementacije, integracije i održavanja podsistema i usluga unutar transportnih i komunikacijskih mreža;
  • Samostalno pružanje zadovoljavaljuće tehničke podrške (ISO/OSI nivo 2 i nivo 3) korisnicima;
  • Priprema dokumentacije i tehničkog obrazovanja za suradnike i kupce, izvođenje učeničkih radionica;
  • Rad u timovima na pripremi tehničkog rješenja i prijedloga rješenja za kupce.

Kandidatski zahtjevi:

  • Najmanje 3 godine radnog iskustva na području telekomunikacija, sa oblikovanjem, implementacijom i održavanjem lokalnih, metro i bežičnih komunikacijskih mreža i podatkovnih centara;
  • Dobro poznavanje tehnologija definiranih u ISO/OSI referentnom modelu na nivou 2 i 3 ( podatkovni i mrežni nivo), kao i primjenu na složene lokalne, metro ili podatkovne mreže;

Očekujemo iskustvo u radu sa sljedećim tehnologijama:

IT security rješenja, osiguravajući visoku dostupnost,

Next Generation Firewall, siguran daljinski pristup, data flow tunneling,

High availability of building blocks and services,

Sposobnost samostalnog izvođenja i praćenja implementacije i implementiranje dokaznog koncepta rješenja (uključujući anketu o zadovoljstvu),

Rješavanje problema i sposobnost analitičkog promatranja i uočavanja greške,

Vozačka dozvola za vozila kategorije B (osobna vozila),

Kandidati s važećim certifikatima vodećih dobavljača hardvera bit će tretirani preferencijalno,

Kandidati s potvrđenim projektnim referencama na slovenskom ili EU tržištu bit će tretirani preferencijalno,

Poznavanje engleskog jezika (govorna i pisana komunikacija) je obvezna,

Potrebna je posvećenost, motiviranost u poslu, kao i neovisni i proaktivni stav,

Kandidat treba imati analitički um, ustrajnost i dobru komunikativnost (čitanje, pisanje i govor),

Dobar timski rad i sposobnost vođenja projektnih grupa,

Poznavanje informatičkih alata za upravljanje projektima.

Kompetentni kandidati, koji želite nastaviti karijeru u uspješnom i homogenom timu stručnjaka, pozivaju se da se prijave putem LinkedIn-a ili pošalju aplikacije s CV-om [email protected] ili FMC-u, Sistemski integrator d.o.o., Letališka 32, 1000 Ljubljana, Slovenija.

Industrija                           Informacijska tehnologija i usluge
Vrsta zaposlenja                Ugovor
Iskustvo                             Srednje viši stupanj
Funkcija posla                    Informacijska tehnologija

Upoznajte FMC

  • Informacijske tehnologije i usluge
  • 51-200 zaposlenika
  • Osnovan 1998.
  • U privatnom vlastništvu

FMC d.o.o. - Sistemski integrator je specijaliziran za razvoj, integraciju, podršku i održavanje IT tehnologija. Prvenstveno služi malim i srednjim poslovnim subjektima i organizacijama javne uprave, a trenutačno proširuje i svoje usluge na tržište velikih preduzeća. Pruža sveobuhvatna rješenja, od planiranja do implementacije. S novim uslugama, kao što su virtualizacija, arhiviranje, konsolidacija, sigurnost podataka i sistemska podrška, ono nudi sveobuhvatna rješenja za poslovne subjekte. Jedan od ciljeva FMC-a je postati najbolji izbor za dugoročna partnerstva.

Povezani članci

1

2

Video
ALISA GEKIĆ, LINK
LiNK je kreirao više od 4.000 radnih mjesta
"IMAM IDEJU" - MARIJA ĆEŠKIĆ
Coralov "Marshal plan" i branding Hercegovine mogu biti rješenje
IVICA JAKIĆ
Od fotografa glazbenih zvijezda do vizionara goriva budućnosti