Atlantic na sajmu Interclima+Elec u Parizu
urednik uto, 11/28/2017 - 09:49Međunarodni sajam Interclima+Elec obilježio je svoje 50. izdanje ove godine. Svake dvije godine, sajam Interclima+Elec okuplja stručnjake za grijanje, klimatizaciju, ventilaciju, električnu energiju i sustave za pročišćavanje vode. Značajna je manifestacija na kojoj se predstavljaju nove tehnologije i rješenja. Ove godine sajam se održao od 7. do 10. studenoga u izložbenom centru Paris Nord Villepinte. Osim prezentacija proizvoda, održane su konferencije kao i tematske prezentacije (Renoviranje postojećeg doma, Dom iz budućnosti).

