„Eko toplane“ dobile privremenu dozvolu za rad
Anoniman uto, 04/24/2018 - 13:18Nakon što je Republička urbanističko-građevinska i ekološka inspekcija utvrdila da je firma „Eko toplane“ Banjaluka počela da grije grad bez upotrebne dozvole, ovom preduzeću izdata je privremena dozvola na godinu dana, potvrdili su u Inspektoratu RS.
Samo nekoliko dana nakon što su „Eko toplane“ u potpunosti preuzele grijanje grada, CAPITAL je otkrio da ovo preduzeće nema upotrebnu dozvolu, što je nakon toga utvrđeno i inspekcijskom kontrolom te mu je naloženo da u roku od 60 dana ispravi utvrđene nepravilnosti.

