Bh. firma kupila staru Ditinu tvornicu, pokreće proizvodnju
urednik pon, 12/13/2021 - 14:33Uspješno poslovanje Termala iz Lopara (kod Bijeljine) dovelo u ovoj godini do novih ulaganja, pokretanja nove proizvodnje i stvaranja novih radnih mjesta.
Radove na putnoj infrastrukturi u krugu Termala, kao i radove u tvorničkoj hali u kojoj će biti nova proizvodnja, obišli su rukovodeći ljudi općine Lopare na čelu s načelnikom Radom Savićem u pratnji Elvira Jahića, direktora firme “Termal Int”.
– Asfaltiramo put između Termala i fabrike koju smo nedavno kupili – rekao je Jahić novinarima.

