TRAŽIŠ POSAO?
VOĐENJE HOTELA, FINANCIJE ILI PR: Ovo su oglasi za posao mjeseca
Manager.ba BiH 23 listopada, 2019
Izvor fotografije:
pixabay.com

Ako redovito pratite sadržaje portala Manager.ba i poslovne savjete kojima želimo doprinijeti vašem što bržem i efikasnijem zapošljavanju, sigurni smo da ste neke od njih već primijenili na vlastitom iskustvu te da su isti urodili plodom. No, ako vaša potraga za idealnim radnim mjestom još uvijek traje, tu je redovita rubrika koju realiziramo u suradnji s portalom za zapošljavanje Posao.ba.

1. Menadžer ili partner za vođenje hotela (m)

STEP BY STEP COMPANY d.o.o. – Hotel Elegance Ilidža objavljuje oglas za otvoreno radno mjesto:

Menadžer ili partner za vođenje hotela - 1 izvršitelj

Uvjeti:

  1. VŠS/VSS
  2. Osoba muškog spola starosti od 35 do 50 god.
  3. Poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu
  4. Poznavanje rada na računalu
  5. Potrebno veće iskustvo u poslovima ugostiteljstva i hotelijerstva

Ukoliko se vidite na radnoj poziciji Menadžera ili partner za vođenje hotela više detalja možete pronaći na ovom mjestu.

Priliku za prijavu imate do 21. studenog/novembra 2019. godine

2. Zamjenik direktora financija (m/ž)

Poduzeće EUROPAPIER – HERCEGTISAK doo Široki Brijeg raspisuje Natječaj za prijem u radni odnos na radnu poziciju: Zamjenik direktora financija – 1 izvršitelj (m/ž) na području Širokog Brijega.

Uvjeti:

  1. VSS ekonomskog smjera
  2. Certificirani racunovođa
  3. Minimalno 3 godine radnog iskustva
  4. aktivno poznavanje engleskog  jezika u govoru i pismu
  5. aktivno poznavanje rada na računalu
  6. sklonost timskom radu i predanost poslu

Ukoliko se vidite na radnoj poziciji zamjenika direktora financija, više detalja možete pronaći na ovom mjestu.

Priliku za prijavu imate do 07. studenog/novembra 2019. godine

3. MENADŽER U TRGOVINI

Lilium, agencija za digitalni marketing raspisuje Natječaj za prijem u radni odnos na radnu poziciju: PR Manager (m/ž) – 1 izvršitelj (m/ž) na području Sarajeva.

Opis posla:

- Praćenje, analiza i predlaganje aktivnosti u sferi odnosa kompanije sa javnošću i medijima;
- Priprema i kreiranje objava za blog;
- Organizacija i PR koordinacija evenata;
- Ostvarivanje saradnje sa svim sredstvima javnog informisanja;
- Poznavanje medija u BiH i iskustvo u komunikaciji s medijima;
- Kreiranje plana za promotivne i PR aktivnosti;
- Učestvovanje u kreiranju i provođenju marketinških aktivnosti;

Ukoliko se vidite na radnoj poziciji PR menadžer , više detalja možete pronaći na ovom mjestu.

Priliku za prijavu imate do 05. studenog/novembra 2019. godine

Povezani članci

1

2

Tagovi:
Najnovije vijesti
Video
PREDRAG ČOVIĆ, PREMIJER ZHŽ
Vratite se ovdje
Berislav Marszalek, Entrio
Imamo ljude koji strastveno rade...
februar 2024
ASA Bolnica Sarajevo