OGLAS ZA POSAO
Emerus raspisao natječaj za posao
manager.ba BiH 26 siječnja, 2022

Tvrtka Emerus d.o.o. Široki Brijeg, Društvo za proizvodnju i razvoj aluminijskih profila i sustava raspisuje:

Natječaj

za zasnivanje radnog odnosa za radno mjesto:

1. Marketing menadžer

Opis posla:

  • Planiranje, priprema i implementacija godišnjeg marketing plana u skladu s planiranom strategijom i postavljenim ciljevima te odobrenim budžetom
  • Planiranje, organizacija i implementacija marketinških aktivnosti i marketinških mjera za sve kanale prodaje, u svrhu rasta prodaje
  • Kontrola i upravljanje zadacima i budžetima za marketinške kampanje
  • Praćenje i analiza trendova na tržištu
  • Svakodnevna suradnja s agencijama prilikom izrade content planova, kreativnih rješenja i drugih zadataka
  • Suradnja s agencijom za zakup medijskog prostora na digitalnim kanalima radi optimizacije i koordinacije oglašavanja na društvenim mrežama
  • Suradnja s drugim odjelima u postavljanju ciljeva i standarda
  • Briga o zadovoljstvu kupaca u pogledu kvalitete proizvoda i ponude
  • Izrada izvještaja

Potrebne kvalifikacije:

  • VSS marketing ili ekonomskog usmjerenja
  • Dobro poznavanje njemačkog i engleskog jezika
  • Radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima
  • Izražene analitičke i organizacijske sposobnosti
  • Iskustvo u osmišljavanju i realizaciji kreativnih rješenja
  • Poznavanje društvenih platformi Google ,Facebook, Twitter i dr.
  • Odgovornost i pouzdanost
  • Vozačka dozvola B kategorije

Što nudimo:

  • Suvremeni uvjeti rada
  • Rad u pozitivnom i dinamičnom radnom okruženju
  • Atraktivna primanja
  • Prilike za osobno usavršavanje i razvoj

Smatramo da je karijera više nego posao. To je usavršavanje znanja, rješavanje složenih problema, napredovanje, zadovoljstvo poslom i kolegama.

Emerus d.o.o. nudi rad u odlično organiziranoj firmi. Suvremene metodologije rada, jasno definirane pozicije, dužnosti i odgovornosti, omogućavaju svakom uposleniku maksimalnu specijalizaciju u okviru njegove struke.

Zamolbu i životopis poslati na [email protected] ili na adresu Emerus d.o.o. Knešpolje b.b. 88220 Široki Brijeg.

Nakon razmatranja zamolbi odabrani kandidati će biti pozvani na intervju.

Rok za podnošenje prijava je 15. veljače 2022.

Pri prijavi na natječaj, u naslovu maila, obavezno navedite poziciju na koju se javljate.

Povezani članci

1

2

Tagovi:
Video
Berislav Marszalek, Entrio
Imamo ljude koji strastveno rade...
februar 2024
ASA Bolnica Sarajevo
DAN KARIJERA ZŠEM-a
Individualnim pristupom studentima, stvaramo ohrabrene mlade intelektualce