Nobel
TRAŽIŠ POSAO?
PRILIKA ZA POSAO: Odaberi poziciju i zablistaj na novom radnom mjestu!
Objava: 23.5.2017 / 06:54
Prikaza: 955
Autor: Manager.ba/Posao.ba
0

Ako redovito pratite sadržaje portala Manager.ba i poslovne savjete kojima želimo doprinijeti vašem što bržem i efikasnijem zapošljavanju, sigurni smo da ste neke od njih već primijenili na vlastitom iskustvu te da su isti urodili plodom. No, ako vaša potraga za idealnim radnim mjestom još uvijek traje, tu je redovita rubrika koju realiziramo u suradnji s portalom za zapošljavanje Posao.ba.

DIREKTOR POSLOVNICE

Sberbank BH, koja njeguje kontinuirani razvoj i unaprjeđenje poslovanja u korist svojih klijenata, raspisuje natječaj za poziciju: Direktor poslovnice, za područje Sanskog Mosta.

Opći uvjeti:

- VSS, završen Ekonomski fakultet, najmanje 3 godine radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima.
- Engleski jezik – srednja razina
- Rad na računalu
- Izražene rukovodne, interpersonalne i organizacijske vještine
- Prodajne i prezentacijske vještine
- Vozačka dozvola B kategorije.

Opis dodatnih uvjeta/odgovornosti:

- Izvršenje prodajnog plana poslovnice
- Definiranje i implementacija prodajnih strategija u cilju ostvarenja prodajnog plana
- Iniciranje prijedloga za unaprjeđenje i razvoj prodajnih strategija
- Akvizicija novih i postojećih klijenata
- Poznavanje tržišta i aktivnosti konkurencije
- Priprema strukturiranih ponuda i sklapanje poslova

Natječaj je otvoren do 25.05.2017. godine.

ŠEF AGENCIJE

Raiffeisen BANK Bosna i Hercegovina, glavna filijala Tuzla, Agencija Lukavac, objavljuje natječaj za poziciju: Šef agencije, za područje Lukavca.

Uvjeti:

- VSS, ekonomskog smjera;
- Najmanje 2 godine radnog iskustva u financijskim institucijama, na poslovima prodaje, na lokalnom tržištu (tj. u konkretnoj regiji/kantonu);
- najmanje 1 godine na rukovodećim pozicijama;
- Dobro poznavanje bankarskog tržišta u BiH;
- Dobre analitičke i izvještajne vještine;
- Dobre organizacijske vještine i vještine upravljanja vremenom;
- Aktivno poznavanje engleskog jezika, u govoru i pismu;
- Kompjuterske vještine (Word, Excel, Power Point).

Surađuje:

- u domenu unaprjeđenja prodajnih rezultata s Regionalnim rukovoditeljem za podršku prodaji unutar Glavne filijale;
- u domenu unaprjeđenja procesa pružanja usluga s Regionalnim rukovoditeljem za podrške uslugama unutar Glavne filijale;
- u domenu unaprjeđenja naplate potraživanja s relevantnim funkcijama;

Oglas ostaje otvoren do 26.05.2017.godine.

VODITELJ PRODAJE ZA BIH

Školska knjiga raspisuje natječaj za poziciju: Voditelj prodaje za BiH, za područje Sarajeva.

Opis posla:

- u skladu s kompanijskim strateškim smjernicama, razvija i provodi strategiju upravljanja prodajom Školske knjige na području Bosne i Hercegovine
- u suradnji s Upravom izrađuje i odgovara za realizaciju poslovnih planova u BiH, definira prodajne planove i odgovara za optimizaciju troškova u području za koje je zadužen
- neprestano se zalaže za povećanje profitabilnosti kupaca odnosno kanala prodaje
- koordinira procese vezane za terensku prodaju i to pregovore s kupcima odnosno kanalima prodaje, ugovara asortiman i pozicije kod kupaca odnosno - kanala prodaje,

Uvjeti:

- VSS (diplomski studij) / VŠS (dodiplomski studij)
- 3 godina radnog iskustva u srodnim poslovima
- minimalno 3 godine iskustva na rukovodećim pozicijama
- aktivno znanje engleskog jezika u govoru i pismu
- napredno služenje računalom s naglaskom na Excell alate
- vozačka dozvola B kategorije

Natječaj je otvoren do 16.06.2017.