Nobel
TRAŽIŠ POSAO?
PRIJAVI SE I ZAPOSLI SE: Pozicije koje će vas motivirati za uspjeh
Objava: 20.6.2017 / 09:17
Prikaza: 715
Autor: Manager.ba/Posao.ba
0

Ako redovito pratite sadržaje portala Manager.ba i poslovne savjete kojima želimo doprinijeti vašem što bržem i efikasnijem zapošljavanju, sigurni smo da ste neke od njih već primijenili na vlastitom iskustvu te da su isti urodili plodom. No, ako vaša potraga za idealnim radnim mjestom još uvijek traje, tu je redovita rubrika koju realiziramo u suradnji s portalom za zapošljavanje Posao.ba.

1. VOĐA PRODAJNO SERVISNOG CENTRA

KIA MOTORS Sarajevo, povodom predviđenog širenja obima poslovanja u Sarajevu raspisuje natječaj za poziciju: Vođa prodajno-servisnog centra, za područje Sarajeva.

Uvjeti:

- 5-10 godina radnog iskustva na mjestu vođe poslovne jedinice
- poželjno radno iskustvo u autoindustriji, ali ne nužno
- minimalno viša stručna sprema, poželjna dodatna usavršavanja na području upravljanja ljudima
- izražena komunikativnost te organizacijska sposobnost
- poznavanje programskog paketa MS Office
- vozačka dozvola B kategorije
- vrlo dobro znanje engleskog jezika u govoru i pismu

Natječaj je otvoren do 26.06.2017.

2. ASISTENT IZVRŠNOG DIREKTORA ZA KOMERCIJALNE POSLOVE

Kompanija BIMAL, jedan od vodećih regionalnih proizvođača jestivih ulja, zbog povećanog obima poslovnih aktivnosti želi zaposliti stručnu, odgovornu i motiviranu osobu na poziciji: Asistent izvršnog direktora za komercijalne poslove, za područje Brčkog.

Uvjeti:

- Visoka/Viša stručna sprema ekonomskog smjera;
- Odlično poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu;
- Visoko razvijene vještine komunikacije i pisanog izvještavanja;
- Odlično poznavanje rada na računaru (Word, Excel, Power Point).

Opis poslova:

- Koordinira i sudjeluje u izradi planova nabavke, prodaje i proizvodnje;
- Organizira i koordinira nabavku sirovine, repromaterijala i tehničkih materijala za potrebe proizvodnje;
- Organizira i koordinira prodaju poluproizvoda i gotovih proizvoda;
- Koordinira proizvodnju po pojedinim pogonima;
- Vrši istraživanje tržišta i predlaže/provodi mjere za što uspješnije ostvarivanje ciljeva sektora;

Natječaj je otvoren do 03.07.2017.

3. MENADŽER

AKSA - lanac specijaliziranih prodavnica koji kroz širok asortiman proizvoda i visoke kvalitete usluga pruža jedinstvenu ponudu namijenjenu potrebama djece od njihovog rođenja, zbog potrebe ulaska na tržište Bosne i Hercegovine raspisuju natječaj za poziciju: Menadžer radnje, za područje Sarajeva.

Zahtjevi:

- Potrebno radno iskustvo: minimum 3 godine

Na slijedećim poslovima je potrebno radno iskustvo:

- Upravljanje ljudima,
- Organizacija rada i vođenje maloprodajnog objekta (roba -prijem robe, otprema, izlaganje zaliha; organizacija, rukovođenje, kontrola, edukacija zaposlenih; pazar i blagajna- kontrola, vođenje...)
- Prodaja,
- Promocija i unaprjeđenje prodaje,

Potrebna znanja:

- Poznavanje zakonske regulative, procedura i pravilnika rada u maloprodaji,
- MS Office (excel, word), MS Windows,
- Vođenje dokumentacije i administrativni poslovi u maloprodajnom objektu,
- Prodaja,
- Rukovođenje timom ljudi,
- Poznavanje potrošača, njihovih navika, potreba i ponašanja,
- Poznavanje engleskog jezika
- Posjedovanje vozačke dozvole

Natječaj je otvoren do 05.07.2017.