Nobel
TRAŽIŠ POSAO?
POSAO: Prijavi se i zauzmi menadžersku poziciju!
Objava: 25.7.2017 / 12:15
Prikaza: 380
Autor: Manager.ba/Posao.ba
0

Ako redovito pratite sadržaje portala Manager.ba i poslovne savjete kojima želimo doprinijeti vašem što bržem i efikasnijem zapošljavanju, sigurni smo da ste neke od njih već primijenili na vlastitom iskustvu te da su isti urodili plodom. No, ako vaša potraga za idealnim radnim mjestom još uvijek traje, tu je redovita rubrika koju realiziramo u suradnji s portalom za zapošljavanje Posao.ba.

1. BRAND MANAGER

Tvrtka Mališić export-import Čitluk, zbog povećanog obima posla raspisuje natječaj za poziciju: Brand manager za područje Čitluka.

Vještine i osobine koje bi trebalo da ima brand manager:

- komunikativnost
- inicijativa
- znanje stranih jezika
- dobre organizacijske sposobnosti
- strpljivost
- samodisciplina
- sistematičnost
- najmanje srednja stručna sprema
- najmanje 3 godine radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima

Natječaj je otvoren do 31.07.2017.

2. VODITELJ POSLOVNICE

Addiko Bank u svrhu jačanja svog tima, raspisuje natječaj za poziciju: Voditelj poslovnice Gacko.

Odgovornosti:

- Odgovoran za rad, efikasno vođenje i profitabilnost poslovnice
- Izrada planova i programa za ostvarenje definiranih ciljeva na razini poslovnice
- Prezentacija i prodaja proizvoda i usluga Banke
- Izrada izvještaja za tijela u Banci i ovlaštene institucije, suradnja sa institucijama interne i eksterne revizije
- Preuzimanje aktivnosti na akviziciji klijenata, posjeta i pregovori u cilju prodaje proizvoda i usluga Banke u skladu sa definiranim strategijama, politikama i procedurama Banke po linijama rada
- Redovno praćenje rezultata, otvaranje diskusija o izvršenju rada, povratne informacije
- Doprinosi viziji Banke na lokalnom i internacionalnoj razini
- Obavljanje i drugih poslova po nalogu nadležnog direktora Area Sales Manager- a, Uprave i drugih organa Banke

Uvjeti:

- VSS/VŠS sa 2 godine radnog iskustva ili SSS sa 5 godina radnog iskustva
- Sposobnost upravljanja i rukovođenja
- Komunikacijske i organizacijske sposobnosti
- Vještine pregovaranja i prezentiranja, upravljanja vremenom i procesima
- Sposobnost rada u multidisciplinarnom timu
- Dobro poznavanje rada na računaru
- Posjedovanje vozačke dozvole B kategorije

Natječaj je otvoren do 01.08.2017.

3. MENADŽER MALOPRODAJNIH OBJEKATA

Izbor d.o.o. raspisuje natječaj za poziciju: Menadžer maloprodajnih objekata za područje Kantona Sarajevo.

Opis posla:

- kontrola poslovnica na području djelovanja – Kanton Sarajevo
- provođenje internih akata društva i ostalih zakonom propisanih obveza
- istraživanje tržišta, priprema planova i analiza radi daljeg praćenja aktivnosti na tržištu,
- pravovremeno i točno izvještavanje o poslovanju u okviru svojih odgovornosti,

Uvjeti:

- SSS, VSS, VŠS
- sa ili bez radnog iskustva
- poznavanje rada na računalu
- vozačka dozvola B kategorije (aktivan vozač),
- spremnost na putovanja i rad na terenu,
- odgovornost u obavljanju radnih zadataka, odlične organizacijske, pregovaračke i komunikacijske sposobnosti, kreativnost, spremnost na timski rad.
- starosna dob do 30 godina zbog rada na terenu - poželjno

Natječaj je otvoren do 09.08.2017.