Nobel
TRAŽIŠ POSAO?
NAJTRAŽENIJI POSLOVI: Prijavi se i zaposli se!
Objava: 16.5.2017 / 07:00
Prikaza: 465
Autor: Manager.ba/Posao.ba
0

Ako redovito pratite sadržaje portala Manager.ba i poslovne savjete kojima želimo doprinijeti vašem što bržem i efikasnijem zapošljavanju, sigurni smo da ste neke od njih već primijenili na vlastitom iskustvu te da su isti urodili plodom. No, ako vaša potraga za idealnim radnim mjestom još uvijek traje, tu je redovita rubrika koju realiziramo u suradnji s portalom za zapošljavanje Posao.ba.

1. BREND MENADŽER

Kompanija Planet Posušje, jedna od vodećih kompanija za distribuciju robe široke potrošnje na području BiH, koja zastupa brendove: L'Oréal, Reckitt Benckiser, Red Bull , Rio Mare, Vileda, Vichy, Branck Caffe, Teekanne, Maretti, Alpo,Pompea, Puffies, raspisuje natječaj za poziciju: Brend Menadžer, za područje Sarajeva.

Opis radnog mjesta:

- Provođenje marketinškog plana i promocija za dodijeljeni program,
- Razvoj i implementacija marketinških planova, strategija i proračuna,
- Sudjelovanje u razvoju politike cijena, u pozicioniranju proizvoda, te lansiranju novih proizvoda na tržište,
- Priprema i realiziranje svih marketinških aktivnosti i troškova, te prezentiranje mjesečnih izvještaja,

Uvjeti:

- VSS/Master,
- Iskustvo u području upravljanja robnim markama,
- Izražena komunikativnost, prodajne i pregovaračke vještine,
- Analitički, proaktivan pristup u donošenju poslovnih odluka,
- Kreativnost, inovativnost, komunikativnost te sposobnost donošenja odluka,
- Vozačka dozvola B kategorija,
- Znanje rada na računaru (MS Office),
- Aktivno znanje engleskog jezika.

Natječaj je otvoren do 19.05.2017.

2. RUKOVODITELJ POSLOVNICE

Vakufuska banka Sarajevo koja je stekla ugled uspješne i profesionalne, većinski domaće, komercijalne banke, raspisuje natječaj za poziciju Rukovodilac Poslovnice, područje Srebrenik.

Opis poslova:

- Zastupa i predstavlja Banku vezano za poslove iz nadležnosti poslovnice, a u skladu sa procedurama i ovlaštenjima;
- Odgovara za poslovanje poslovnice u skladu sa važećim zakonskim propisima i usvojenim procedurama i pravilnicima;
- Rukovodi, organizira i prati rad poslovnice;
- Odgovornost za ispunjenje definiranih planova poslovnice;
- Daje prijedloge za unaprjeđenje poslovanja poslovnice;

Neophodne vještine i znanja:

- VSS/VŠS ekonomskog ili društvenog smjera;
- 3 godina iskustva na istim ili sličnim poslovima;
- Izražene organizacijske rukovodne sposobnosti;
- Izražene komunikacijske sposobnosti
- Visoka razina motivacije i inicijative u radu;
- Sposobnost rada u dinamičnom okruženju, preciznost, odgovornost.

Natječaj je otvoren do 21.05.2017. godine.

3. MENADŽER ZA PLANIRANJE I RAZVOJ

Udruženje za borbu protiv korupcije Transparency International u Bosni i Hercegovini raspisuje natječaj za poziciju: Program Menadžer za planiranje i razvoj, za područje Sarajeva.

Opći uvjeti:

- Da je državljanin Bosne i Hercegovine;
- Da je stariji od 18 godina;
- Da se protiv njega ne vodi krivični postupak;
- Da nije osuđivan za izvršenje krivičnog djela.

Posebni uvjeti:

- Završen univerzitetski studij društvenog smjera (najmanje VII stupanj ili prvi ciklus studija koji se vrednuje sa najmanje 240 ECTS);
- Minimum 4 godine dokazanog iskustva na poslovima upravljanja i pisanja projekata;
- Dokazane organizacijske i liderske sposobnosti;
- Izvrsne analitičke i komunikacijske sposobnosti;
- Sposobnost upravljanja konfliktima;
- Izražena sposobnost upravljanja timom;
- Izvrsno poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu;
- Poznavanje načina funkcioniranja i financiranja nevladinog sektora (poželjno prethodno iskustvo u nevladinom sektoru);
- Želja za stalnim razvojem znanja i vještina.

Natječaj traje do 31.05.2017.g.